Kampanya Avantajları

Bitdefender Güvenlik Paketi, Bitdefender Total Security ürünüdür ve bir lisans ile Windows, MacOS, Android, iOS işletim sistemlerine sahip 5 cihazda koruma sağlayan bir güvenlik yazılımıdır.

Bitdefender;

  • Ebeveyn kontrolü (Çocukların hem içerik hem de süre olarak kontrol edilebilmesi),
  • VPN uygulaması,
  • Fidye yazılımına karşı koruma,
  • Bankacılık uygulamalarının güvenli bir şekilde kullanılmasını,
  • Kimlik bilgilerinizin korumasını,
  • Web kamerası koruması sağlar.

D-SmartNet ile sunulan Bitdefender Güvenlik Paketi 12 aylık bir koruma süresine sahiptir.

Kampanya Detayları

  • Belirtilen fiyat 31 Mart 2024 tarihine kadar yeni ve mevcut D-SmartNet aboneleri tarafından yapılan başvurularda, 12 ay kullanım sözü ile geçerli aylık ücrettir. Fiyatlara KDV dahildir.
  • Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen indirimler aboneye faturalanacaktır.
  • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Satın alınan Bitdefender Güvenlik Paketi’nin aktivasyon kodu sms ile iletilecektir. Ayrıca e-posta adresine aşağıdaki içerikte bir e-posta iletilecektir. Bu e-postada gösterilen adımları takip ederek, aktivasyon işlemini yapabilirsiniz.

Bitdefender Total Security, son 10 yıllık bağımsız test puanlarının kanıtladığı gibi, sektördeki en iyi kötü amaçlı yazılımdan korumayı sağlar. Windows, Android ve iOS için çok sayıda gelişmiş güvenlik ve gizlilik özelliğinin yanı sıra VPN ve Premium Ebeveyn Denetimi de dahil olmak üzere birçok bonus özellik elde edersiniz. Kurulumu ve kullanımı kolay Bitdefender Total Security, sisteminizin performansından ödün vermeden kötü amaçlı yazılımlara anında tepki verir.

Fidye yazılımı, saldırgana bir miktar para ödenene kadar bilgisayarınızdaki kişisel dosyalara erişimi engellemek için tasarlanmış kötü amaçlı yazılımdır. Bitdefender Total Security, belgelerinizi, resimlerinizi ve videolarınızı bilinen ve ortaya çıkan tüm siber tehditlerden koruyan rakipsiz fidye yazılımı koruması sunar. Bu güvenlik çözümü, saldırının çeşitli aşamalarında kötü amaçlı yazılımları tespit etmek için tasarlanmış birden çok koruma katmanı kullanarak en yeni fidye yazılımı ailelerini bile tanımlayabilir.

Bitdefender Total Security, Windows PC’lerinizi, Mac’lerinizi, akıllı telefonlarınızı ve Android veya iOS çalıştıran tabletlerinizi tüm kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı koruyacaktır.

Windows 10, seçtiğiniz kötü amaçlı yazılımdan koruma programını çalıştırmanıza izin verir ve geleneksel kötü amaçlı yazılım korumasının ötesine geçen bir güvenlik paketine ihtiyacınız varsa Bitdefender Total Security mükemmel bir seçenektir. Kötü amaçlı yazılımların hızlı gelişimi ile Mac’ler giderek daha savunmasız hale geldi. Bu nedenle güvenliği her zaman uzmanların ellerine bırakmanız önerilir. Bitdefender Total Security, Mac’inizin tüm yeni ve mevcut siber tehditlerden korunmasını sağlar. En kişisel verilerinizden bazıları Android akıllı telefonunuzda saklanır ve bunların her zaman güvende olduğunu bilmeniz gerekir. Bitdefender Total Security, günlük faaliyetlerinize müdahale etmeden çevrimiçi gizliliğinizle ve özel bilgilerinizle ilgilenir.

Bitdefender Total Security, ücretsiz olarak bol miktarda trafik (günde 200 MB, toplam 6 GB/ay) içeren temel bir Bitdefender VPN sürümüyle birlikte gelir.

Bitdefender Central hesabınıza giriş yapın, Cihazlarım’a gidin ve Bitdefender’ı yeni cihazınıza kurmaya başlayın. Eski bilgisayar/cihaz artık kullanımda değilse, aboneliğinizde ek bir yuvaya ihtiyacınız olmayacaktır.

Aktivasyon kodunuz ulaşmadıysa çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.

Tüm Fiyatlar

Bitdefender Güvenlik Paketi39 TL / Ay