Kampanya Avantajları


Dolu dolu Spor D-Smart ve D-Smart GO'da!

Spor,belgesel, çocuk, yaşam içerikleriyle dolu Aile Spor Paketi 3 ay tüm kanallar hediye Üstelik yenilenen yüzüyle, abonelik boyunca D-Smart GO hediye!
Asya Kupalarında Tek Adres D-Smart
Futbolun yükselen değeri Asya'dan; AFC Şampiyonlar Ligi AFC Kupası 2022 Katar Dünya Kupası Asya Elemeleri 2023 AFC Asya Kupası 2022 AFC Kadınlar Asya Kupası D-Smart ekranlarında sizlerle!
Bu Sadece Futbol değil, Bu LaLiga İspanya futbol ligi LaLiga, 3 yıl boyunca sadece D-Smart ve D-Smart GO'da!
İngiltere Premier Lig Dünyanın en değerli futbol liglerinden İngiltere Premier Lig D-Smart ve D-Smart GO'da!
İspanya Basketbol Ligi Avrupanın tartışmasız en iyi basketbol ligi İspanya basketbol ligi D-Smart ve D-Smart GO'da!
NBA Basketbol Ligi Dünyanın en iyi basketbol ligi NBA D-Smart ve D-Smart GO'da!
F1 ve MOTO GP Heyecanı Yarış tutkunlarının vazgeçemediği F1 ve MOTO GP heyecanı D-Smart ve D-Smart GO'da!
Galatasaray ve Beşiktaş'ın Hazırlık Maçları Galatasaray ve Beşiktaş'ın sezon öncesi hazırlık maçları sadece D-Smart ve D-Smart GO'da!
Belgeseller En heyecanlı doğa olaylarından, tarihin derinliklerine; avcılıktan doğa sporlarına dünyaca ünlü belgesel kanalları D-Smart ve D-Smart GO'da!

Kampanya Detayları

  • Belirtilen fiyatlar 31 Ocak 2022 tarihine kadar yapılan yeni bireysel abonelik başvurularında 24 ay kullanım sözü ile HD ve D-Fix için geçerli aylık ücretlerdir.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. D-Smart aktivasyon bedeli ve D-Smart (TV) İç kurulum bedeli kampanya kapsamında hediyedir.
  • D-Smart uydu alıcısı ve smart kart mülkiyeti süresiz olarak D-Smart’a ait olup, abonelik süresince abonelerin kullanımına tahsis edilir.
  • Gerekliği olduğu durumda dış kurulum ücreti ve uydu alıcı, smart kart ve kumanda haricindeki ekipman tüketiciye aittir.
  • Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı; uydu alıcısı ve smart kartı 7 (yedi) gün içerisinde iade etmekle, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (D-Fix için 250 TL, HD Uydu Alıcısı için 500 TL ve HD+ Uydu Alıcısı (Kayıt cihazı dahil) için 1.425 TL donanım bedelini) ödemekle mükelleftir.
  • Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen hediye ve indirimler; aylık hizmet ücreti indirimleri, iç kurulum ücreti, aktivasyon ücretleri; aboneye faturalanacaktır, ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı bu tutardan daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıtılacaktır.
  • Kampanya kapsamında abonelik dondurma hizmeti verilememektedir.
  • D-Smart, kanal, yayın ve içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Belirtilen fiyatlar HD paket fiyatlarıdır. Ayrıca ek bir ücret yoktur.

D-Smart (TV) İç kurulum kampanya kapsamında hediyedir.

Gerekli olması durumunda dış kurulum tüketici tarafından karşılanmaktadır.

Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir (Tüm ücretlerde %18 KDV’ye ek olarak iletişim ücretine %10 ÖİV, internet hizmeti ücretlerine %10 ÖİV uygulanmaktadır.)

Tüm Fiyatlar

Paketler HD/D-Fix HD+ HEDİYE
Aile Spor 27,9 TL 32,9 TL 3 Ay Tüm Kanallar Hediye